UzmanForum | Türkiyenin En Uzman Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Free QR Scanner-Barcode Reader
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
** ISBN, EAN, UPC ve diğerleri gibi tüm önemli barkod formatlarını destekleyen güçlü bir QR kodu okuyucu ve barkot tarayıcı arıyorsanız, QR Code Reader bir tanesidir. **


QR Code Reader, en hızlı QR kodu okuyucu / barkod tarayıcı uygulamasıdır. QR Code Reader, her Android cihazı için vazgeçilmez bir uygulamadır. QR kodları ve barkodlar her yerde; Şimdi bunları QR Code Reader kullanarak tarayabilir ve okuyabilirsiniz.

Bir QR kodu tararken, kod bir web sitesi URL'si içeriyorsa, otomatik olarak siteye *****ürülürsünüz. Kod sadece metin içeriyorsa, hemen görürsünüz. Telefon numaraları, e-posta adresleri veya iletişim bilgileri gibi diğer formatlar için uygun işlemi yapmanız istenir.

ÜRÜN BARKODLARI

QR Code Reader, tüm popüler barkod türlerini (UPC, EAN ve ISBN) tanır ve fiyatlandırma, incelemeler ve taradığınız tüm ürünler hakkında daha fazla bilgi verir. Barkod taraması, güvenilir bir şekilde çalışabilmek için daha yeni bir cihaz gerektirir. Daha eski cihazlardaki kameralar barkod taraması için gerekli çözünürlüğü veya odaklamayı sağlamıyor.

EK ÖZELLİKLER

• Taramak için ön veya arka kamerayı değiştirin
• Düşük ışık koşullarında tarama için cihazınızın ışığını (varsa) açma düğmesi


GEREKLİLİKLER

Uygulamayı kullanmak için cihazınızın dahili bir kameraya sahip olması gerekir. Web siteleri gibi çevrimiçi içeriğe yönlendiren kodları tararken, Internet bağlantısı gerekir.

Ekran görüntüleri:
  


 


 Play Store:

https://play.google.com/store/apps/detai...3Dforumseo